Ansatte
Prosjekter
Historie
Samlinger
Vedtekter
Årsmelding
Venneforening

Museets medarbeidere

Avdelingsadministrasjon

Jan Hoff Jørgensen

Avdelingsdirektør
Telefon: 62 41 91 01
E-post: jan.hoff.jorgensen@glomdal.museum.no

Seksjon for kulturhistorie

Hilde Joramo

Seksjonsleder, bibliotekar
Telefon: 62 41 90 99
E-post: bibliotek@glomdal.museum.no
hilde@glomdal.museum.no

Steinar Sørensen

Førstekonservator
Telefon: 62 41 91 04
E-post: steinar.sorensen@glomdal.museum.no

Burny Iversen

Fotograf
Telefon: 62 41 91 05
E-post: burny.iversen@glomdal.museum.no

Emir Curt

Registrator
Telefon: 62 41 90 83
Epost: emir.curt@glomdal.museum.no

Mari Østhaug Møystad

Konservator, romani/tater
Telefon: 62 41 90 91
E-post: mari@glomdal.museum.no

 

Ola Mørkhagen

Fagkonsulent, militærhistorie
Tlf: 62 41 90 88
E-post: ola.morkhagen@glomdal.museum.no

Leif Ingvar Ranøyen

Arkivar, musikkarkivet for Hedmark
Tlf:
E-post:

Seksjon for publikum og formidling

Laila Bækkevold

Seksjonsleder, museumslektor
Tlf: 62 41 91 07
E-post: laila.bakkevold@glomdal.museum.no

Anne Kathrine Bakstad

Fagkonsulent
Tlf: 62 41 91 08
E-post: annek@glomdal.museum.no

Sigurd Nielsen

Museumslektor, flerkulturelt arbeid
Tlf: 62 41 90 90
E-post: sigurd.nielsen@glomdal.museum.no

Olav Næve

Arrangementskoordinator
Tlf: 62 41 90 93
E-post: olav@glomdal.museum.no

Tom Erik Tangen

Museumsformidler, Vidar Sandbeck
Tlf:
E-post:

 

Anette Lundteppen

Vestibylebetjent
Tlf:
E-post:

Kjersti Nord

Vestibylebetjent, kafedrift
Tlf: 62 41 91 00
E-post: kjersti@glomdal.museum.no

Grethe Lill Holte

Vestibylebetjent, butikkansvarlig
Tlf: 62 41 91 00
E-post: grethe@glomdal.museum.no

Line Helen Troøyen

Vestibylebetjent
Tlf: 62 41 91 00
E-post: line@glomdal.museum.no

Seksjon for teknisk drift

John Hagebakken

Seksjonsleder
Telefon: 62 41 90 80
E-post: john@glomdal.museum.no

Arne Øvergård

Håndverker
Telefon: 62 41 90 81
E-post: driftsavdelingen@glomdal.museum.no

 

Ingeborg Norsted

Renholder
Telefon: 62 41 91 00
E-post: driftsavdelingen@glomdal.museum.no

Supranee Poonyos

Renholder
Telefon: 62 41 91 00
E-post: driftsavdelingen@glomdal.museum.no

Vidar Høistad

Driftstekniker
Telefon: 62 41 90 81
Mobil: 93 06 51 50
E-post: vidar@glomdal.museum.no

Kåre Lie

Driftstekniker
Telefon: 62 41 90 81
E-post: driftsavdelingen@glomdal.museum.no

Jan Andreassen

Driftstekniker
Telefon: 62 41 90 81
E-post: driftsavdelingen@glomdal.museum.no

Knut Melby

Håndverker
Telefon: 62 41 90 81
E-post: driftsavdelingen@glomdal.museum.no

 

Prosjektmedarbeidere

Anna Gustavsen

Prosjektmedarbeider
Telefon: 62 41 90 85
E-post: anna@glomdal.museum.no

 

Mariann Grønnerud

Prosjektmedarbeider, romani/tater
Tlf:
E-post:

 

Johnny Torkildsen

Bibliotekmedarbeider
Tlf:
E-post:


www.glomdal.museum.no © Glomdalsmuseet


Kart og veibeskrivelse. Design: Spindelvev web-design